loader
Fill 1

+ 90 (538) 322 3440

im

Sanayi Mah. Teknopark Bulvarı No:1/4C Pendik / İSTANBUL

Bizi Takip Edin :
button

MADDE 1: TARAFLAR

SATICI Unvan : ONLİNETHERAPİA YAZILIM TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

Adres : SANAYİ MAH. TEKNOPARK BLV. NO: 1 /4C İÇ KAPI NO: Z08 PENDİK/ İSTANBUL

Telefon : +90  535 658 41 25

E-mail : info@dilvekonusmaterapim.com

  ALICI (Gerçek veya tüzel kişi)

Alıcı, www.dilvekonusmaterapim.com web sitesinden kendi adına kullanıcı profili oluşturan ve hizmeti satın alan kişidir. Alıcı, www.dilvekonusmaterapim.com web sitesinde paylaşmış olduğu adres ve iletişim bilgileri aracılığıyla kendisine ulaşılmasını      kabul eder.

MADDE 2: KONU

İşbu sözleşmenin konusu, ALICI’nın  www.dilvekonusmaterapim.com internet sitesinin kullanımı, internet sitesi üzerinden satın aldığı hizmetlerin özellikleri, fiyat bilgileri ve “Online Danışmanlık” hizmetinin ALICI’ya sunulmasına yönelik 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanuna dayanarak hazırlanan Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği uyarınca tarafların karşılıklı hak ve yükümlülüklerinin düzenlenmesini oluşturmaktadır.

ALICI, online danışmanlık hizmetini satın alarak işbu sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

MADDE 3: HİZMET TANIMI

Online danışmanlık hizmeti ile SATICI tarafından, sesli veya görüntülü iletişim kanalları ile ALICI’ya ihtiyaç duyduğu danışmanlık hizmetleri sunulur. Her bir online danışmanlık süresi 40 dakika ile sınırlıdır.

ALICI tarafından hizmet bedelini ödenmesini takip eden 48 saat içinde SATICI, online danışmanlık randevusu oluşturmak üzere ALICI ile iletişime geçer ve karşılıklı mutabakatla online danışmanlık randevusu oluşturulur. Ödemenin gerçekleşmiş sayılması için SATICI’nın hesaplarında görünmesi gerekmektedir.

MADDE 4: TARAFLARIN HAK VE YÜKÜMLÜLÜKLERİ

 • SATICI’nın Hak ve Yükümlülükleri:ALICI, online danışmanlık hizmetini  www.dilvekonusmaterapim.com internet sitesini kullanarak satın alır. ALICI, www.dilvekonusmaterapim.com internet sitesi üzerinden bir kullanıcı profili oluşturarak site üzerinden danışman seçerek randevu oluşturur ve ödemeyi yaptıktan sonra danışman ile irtibat kurar .
 • Online danışmanlık süresi 40 dakikadır.
  • 15 yaş ve 15 yaşın altındaki kişilerin sitemiz üzerinden dil ve konuşma danışmanlığı alması için velisi veya yasal temsilcisi aracılığıyla siteye üye olup ; velisi veya yasal temsilcisinin açık rızası dahilinde danışmanlık alması gerekmektedir.
  • Ödemesi yapılan online danışmanlık hizmetinin teknik nedenlerle (şarj, internet ve elektrik kesintisi gibi) veya tarafların iradesi dışında hizmetin kesintiye uğraması ya da verilememesi durumunda SATICI tarafından ALICI’ya bir randevu oluşturulacaktır.

4.2.  ALICI’nın Hak ve Yükümlülükleri

 • İşbu sözleşme uyarınca tarafımızdan alınacak olan online danışmanlık hizmeti gereği, 15 yaş ve 15 yaşından küçük ALICILAR için velisi ve yasal temsilcisi yetkilidir. Söz konusu hizmet uyarınca 15 yaş ve 15 yaşından küçük danışanların randevu ücretlerine siteye kaydolan velisi veya yasal temsilcisi ödeyecektir. Bu kimseler için sözleşmesel sorumluluk ve haklar yasal temsilci veya veliye aittir.
  • www.dilvekonusmaterapim.com websitesinden satın alınan hizmet sadece ALICI tarafından kullanılabilir. Kullanım hakkı, üçüncü şahıs ve kurumlara devredilemez.
  • ALICI,  www.dilvekonusmaterapim.com websitesinde ve/ya websitesi aracılığıyla paylaştığı tüm bilgilerin doğru, güncel ve eksiksiz olduğunu ve bu iletişim bilgileri

aracılığıyla yapılacak bildirimleri kabul ettiğini onaylar.

 • ALICI, www.dilvekonusmaterapim.com websitesinde ve/ya websitesi aracılığıyla oluşturduğu parola ve hesabıyla ilgili diğer güvenlik bilgilerinin gizliliğini korumaktan ve bu hesabı kullanarak gerçekleştirdiği tüm etkinliklerden tek başına ve tamamen sorumlu olduğunu kabul eder.
  • ALICI, online danışmanlık hizmeti sürecinde/sonrasında, aşağıdaki herhangi bir davranışı sergileyemeyeceğini kabul ve taahhüt eder:
 • istenmeyen e-posta ve / veya mal ve hizmetlerin reklamı veya tanıtımı;
 • kötü amaçlı yazılım veya kod;
 • yasa dışı, taciz edici, mahremiyeti ihlal eden, küfürlü, tehdit edici, kaba, müstehcen, ırkçı veya potansiyel olarak zararlı içerik ve söylem;
 • üçüncü bir şahsa zarar verebilecek herhangi bir içerik;
 • bir cezai işlem teşkil edebilecek, buna neden olabilecek veya onu teşvik edebilecek veya yürürlükteki yasaları ihlal edebilecek içerik.

ALICI tarafından sözel ve/veya cinsel taciz içerikli bir davranışta bulunduğunda SATICI görüşmeyi anında sonlandırma hakkına sahiptir.

 • ALICI www.dilvekonusmaterapim.com web sitesinde ve/ya web sitesi aracılığıyla alacağı tüm dosyaları, açmadan veya kullanmadan önce virüs veya kötü amaçlı yazılım zararlarından korunmak için kontrol etmeyi ve taramayı kabul eder.
 • ALICI, online danışmanlık sırasında yapılacak görüşmelerin ses ve/ya görüntü kaydını kanuna aykırı olması nedeniyle alamaz. Ayrıca ses ve/ya görüntü kayıtlarının üçüncü şahıslar tarafından alınmamasını sağlamak ALICI’nın sorumluluğundadır.
  • ALICI, online danışmanlık hizmeti için belirlenen gün ve saatte, bilgisayar/tablet/cep telefonu gibi online danışmanlıkta kullanacağı kişisel cihazları hazır bulundurmak ve sürecin kesintiye uğramadan devam etmesini sağlamakla yükümlüdür. Bu nedenle online danışmanlık sürecine başlamadan önce yeterli şarj, internet olup olmadığı ALICI tarafından kontrol edilmeli ve danışmanlık sürecinin uygun bir ortamda gerçekleşmesi sağlanmalıdır.
  • ALICI, 15 yaş ve 15 yaşından küçük ise yapılacak olan online görüşmelerin başında ve sonunda veli veya yasal temsilcinin görüşmeye katılarak veya başkaca iletişim yollarıyla, yapılacak olan online görüşmeye onay vermesi gerekmektedir.

MADDE 5: GİZLİLİK

 • SATICI, işbu sözleşme kapsamında gerek SATICI gerekse de SATICI adına herhangi bir sıfat altında hizmet veren kişiler tarafından öğrenilen ve/veya erişilen ALICI’ya ait herhangi bir biçim altındaki her türlü bilginin gizli nitelikte olduğunu ve bu bilgilerin gerek SATICI veya SATICI adına hizmet veren kişiler tarafından hiçbir biçimde kullanılmayacağını veya üçüncü kişilere ifşa edilemeyeceğini ve alınan bilgilerin ifşasına ve/ya bu bilgilerin üçüncü kişiler tarafından erişilmesine veya öğrenilmesine mani olmak için gereken her türlü önlemi alacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.
  • Online danışmanlık süreci esnasında kullanıcının (15 yaş ve 15 yaşından küçük ise yasal temsilcisi veya velisinin) açık rıza göstermesi halinde , danışmanlık sürecinde dil ve konuşma sorunlarının giderilme aşamasını görmek üzere SATICI tarafından görüntü ve ses kaydı alınabilecektir.
  • Online danışmanlık sürecinde taraflar arasında paylaşılan bilgiler gizli olup ALICI izin vermediği sürece üçüncü şahıslara ifşa edilemez.
  • ALICI, www.dilvekonusmaterapim.com websitesine kayıt oluştururken paylaştığı e- posta, telefon numarası gibi kişisel bilgilerinin doğru olduğunu ve kendisine ait kişisel

iletişim bilgileri olduğunu kabul eder ve SATICI tarafından bu e-posta ve telefon numarasına gönderilecek tüm yazışma, mesaj, e-posta gibi tüm bildirimleri almayı kabul eder.

 • SATICI’nın, ALICI tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla ALICI’ya ulaşma hakkı bulunmaktadır. ALICI, işbu sözleşmeyi kabul etmekle SATICI’nın kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim

faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.

MADDE 6: SÖZLEŞMENİN SÜRESİ

İşbu sözleşmenin süresi, www.dilvekonusmaterapim.com web sitesi üzerinden online danışmanlık hizmetinin sağlanması için ALICI tarafından hizmet ödenmesinin yapılması ile başlar ve randevu gün ve saatinde online danışmanlığın gerçekleşmesiyle sona erer. ALICI tarafından ön bilgilendirme formunun okunması, KVKK metninin okunması, Aydınlatma metninin okunması mesafeli satış sözleşmesinin onaylanması, ödemenin ALICI tarafından yapılması ve ödemeni SATICI’nın hesaplarında görünmesiyle birlikte işbu sözleşme kurulmuş olur.

MADDE 7: CAYMA HAKKI

İşbu sözleşmenin konusunu oluşturan online danışmanlık hizmetine ilişkin ALICI tarafından yapılan ödemelerde hizmetin niteliği gereği Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 9. maddesine göre ALICI 14 gün içinde cayma hakkına sahiptir. Yine aynı yönetmeliğin 15/h maddesine göre cayma hakkı süresi sona ermeden önce, ALICI’nın onayıyla hizmetine ifasına  başlandıysa ALICI cayma hakkını kullanamaz. İşbu sözleşmedeki hizmetin ifası, online danışmanlık randevusuna 24 saat kala başlamış sayılır.

MADDE 8: İADE

 • Randevuya 24 saatten daha az bir zamanda yapılan iade taleplerinde ücret iadesi yapılmaz.
  • Randevu Değişikliği Talebi: ALICI, ALICI’nın onayıyla SATICI tarafından oluşturulan online danışmanlık randevu saatine ilişkin değişiklik talep edebilir. ALICI, bu talebini SATICI’ya randevu saatinden 12 saat öncesine kadar bildirmek zorundadır. Randevu saatine 12 saatten az kala ALICI tarafından yapılan randevu değişiklik talepleri işleme alınmaz. ALICI, her bir online danışmanlık randevusu için işbu sözleşmenin 9. maddesinde belirtilen kullanım süresi içinde en fazla 1 kere randevu değişikliği talebinde bulunabilir.
  • SATICI kaynaklı bir sebepten ötürü para iadesi yapılabilir ya da ALICI’ya başka bir online danışmanlık randevusu verilebilir.

MADDE 9: SÖZLEŞMEYE KONU HİZMETİN FİYATI VE ÖDEMESİ

  Hizmetin Adı  Adet  Özellikleri  Kullanım SüresiKDV Hariç Satış Fiyatı
  Online Danışmanlık    1ALICI, SATICI aracılığıyla Danışman’dan 1 seferlik online danışmanlık almaktadır. 1 seferlik online danışmanlık 40 dakika sürmektedir.  Hizmet 30 gün içinde kullanılmalıdır.    Seçilen Tarifenin Belirtilen Fiyatı.

İşbu Mesafeli Hizmet Sözleşmesi, ALICI tarafından sözleşme hizmet bedelinin ödenmesiyle başlar. ALICI, seçtiği hizmet paketine uygun olarak hizmet bedelini kendisine SATICI tarafından sunulan kredi kartı kullanarak ödemeyi gerçekleştirir.

MADDE 10: BİLDİRİM ADRESİ

İşbu sözleşme ile ilgili olarak yapılacak tüm bildirimler için aşağıdaki detayları verilen iletişim kanalları kullanılacaktır.

ALICI’nın SATICI ile İletişim Kuracağı Kanal: info@dilvekonusmaterapim.com

SATICI’nın ALICI ile İletişim Kuracağı Kanal: ALICI’nın, www.dilvekonusmaterapim.com web sitesinde paylaşmış olduğu iletişim bilgileri (email, telefon)

İşbu 10 (on) maddeden oluşan Mesafeli Satış Sözleşmesi, ALICI tarafından satın alma gerçekleştiğinde, taraflar arasında sözleşme kabul edilmiş sayılır ve yürürlüğe girer.

Gelişmelerden Haberdar Ol

Mail adresinle kayıt olursan seni güncellemelerimizden haberdar ederiz.

Bize Ulaşın

Bizi Takip Edin :

Copyright 2022 ONLINETHERAPIA All Rights Reserved.