loader
Fill 1

+ 90 (538) 322 3440

im

Sanayi Mah. Teknopark Bulvarı No:1/4C Pendik / İSTANBUL

Bizi Takip Edin :
button

Başlangıç Hikayemiz

Online dil ve konuşma terapisi, dil ve konuşma bozukluklarının önlenmesine, tedavi edilmesine veya düzene sokulmasına yardımcı olmak amacıyla, internet üzerinden yapılan bir tür terapidir. Bu tür terapi, dil ve konuşma bozuklukları olan kişilerin dil ve konuşma becerilerini geliştirmek için kullanılır ve terapist tarafından yönetilir.
Burdan yola çıkarak Türkiye’nin neresinde olursa olsun kaliteli, ulaşılabilir dil ve konuşma terapisi hizmeti verme amacıyla 2021 yolculuğumuza başladık. 2022 yılında Tübitak’ın BİGG girişimcilik programını kazandık ve ONLİNETHERAPİA YAZILIM TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ ‘ ni bu program ile kurduk

Alanında Uzman Terapistler Dil ve Konuşma Terapim

Türkiye’nin neresinde bulunursanız bulunun;
Sizin için alanında uzman terapistleri seçiliyoruz
Deneyimli ekibimiz tarafından hazırlanmış size özel bir terapi methodu sunuyoruz.

img

Uzman Terapistler

Sizin için alanında uzman dil ve konuşma terapislerini seçiyoruz. Bu alan için özel hazırlanmış platfom sayesinde size hakettiğiniz terapiyi sağlıyoruz.

update

Eğlenceli Seanslar

Her bozukluk için özel olarak hazırlanmış onlarca oyun içeriğimiz ile dil ve konuşma seanslarınızı oyun ile destekliyor, eğlenceli hale getiriyoruz.

document

Gözlemlenebilir Terapi Süreci

Her seans oturumu sonunda, terapi süresince aldığımız veriler ışığında gelişiminizi grafikler ile destekliyor, raporluyoruz.

Gelişmelerden Haberdar Ol

Mail adresinle kayıt olursan seni güncellemelerimizden haberdar ederiz.

Bize Ulaşın

Bizi Takip Edin :

Copyright 2022 ONLINETHERAPIA All Rights Reserved.